ДБР розворушило на Дніпропетровщині ще одне кубло «перевертнів» у погонах (ВВІДЕО)

На цей раз банда складалась с п’ятьох осіб. Методи “роботи” перевертнів майже завжди однакові —  залякування, використання своїх повноважень та нескінчене насильство.

 

ДБР розворушило на Дніпропетровщині ще одне кубло «перевертнів» у погонах

 

На меті одне й теж саме — гроші та покращення так званої “розкриваємості”. Про це повідомляє Державне Бюро Розслідувань. Злочинне угруповання правоохоронців, до якої входили п’ятеро оперуповноважених одного із районних управлінь Нацполіції у Дніпропетровській області, майже рік вела свою противоправну діяльність на Дніпропетровщині. Жертвами “перевертнів” стало багато людей.

 

 

 

 

                   Один з таких постраждалих зізнався, що йому на голову одягли поліетиленовий пакет та погрожували розправою. В цього чоловіка зловмисники вимагали 30 тис. гривень хабаря. Слідство довело, що прямо у службових кабінетах зрадники поліцейського мундира застосовували силу до затриманих залякували підозрюваних громадян кримінальною відповідальністю, тиснули морально, а також застосовували просто «вибивали» з них кошти. Не гребували негідники й тим, що змушували своїх жертв зізнавались у злочинах, яких ті не скоювали.

                 Це переслідувало ще одну миту – покращення власної статистики роботи. Але все ж таки, гроші були головною ціллю хижаків в однострої. Якщо ж у затриманих із собою не було потрібної суми «відступних», то їм «люб’язно» пропонували зателефонувати знайомим чи родичам та позичити в них гроші. Застосовували й інноваційні технології: пропонували оформити швидкий кредит в інтернеті на потрібні суми.

 

 

 

 

Жертв своїх нелюди відпускали лише тоді, коли отримували бажане. Аналогічною була ситуація про яку ми писали раніше. Тоді, теж на Дніпропетровщині, під керуванням оперів невинних людей били та калічили патрульні поліцейські. Але й цю банду згодом було теж розкрито. Все це результат системною роботи, яку проводить ДБР спільно з внутрішньою безпекою Нацполіції України, щодо очищення лав відомства від нечистих на руку правоохоронців.

 

 

 

 

З початку 2021 року вже понад 400 співробітникам поліції повідомлено про підозру. Як всі ці негідники пройшли переатестацію невідомо. Але відомо одне — за тяжкий злочин суворе й покарання! П’ятеро поліцейських підозрюються у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством, а також у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою. Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.