На Дніпропетровщині СБУ викрила підпільне виробництво алкоголю

Служба безпеки України розкрила зловмисницьку схему реалізації та попереднього виробництва підакцизної продукції, тобто алкоголю, у, як кажуть у спецвідомстві, промислових масштабах. Про це йдеться у матеріалі СБУ. За даними спецслужби зловмисники виготовляли та збували кожного місяця понад 100 тонн підробленого алкоголю на мільйони гривень. Тут слід зазначити, що якої б якості не був виготовлений алкоголь, можливо навіть дуже високої з витримкою усіх виробничих стандартів, все одно с точки зору держави – це злочин. Адже прерогатива виготовлення спирту та алкогольних напоїв з нього належить виключно державі. Справедливо це чи ні – велика суспільна дискусія. А поки маємо те що маємо… Тому й у таких повідомленнях від Служби безпеки часто можна прочитати, що алкоголь який виготовлявся на мінізаводі був сумнівної якості. Вірити чи ні цьому твердженню залишаємо на ваш розсуд.

 

 

 

 

“Для виробництва фальсифікату вони облаштували підпільний завод. Готовий «товар» збували через афілійовані мережі й торговельні точки з продажу алкогольної продукції у Київській, Харківській та Сумській областях”,- продовжують рапортувати в СБУ. А щоб приховати оборудку, незаконні підприємці обладнали логістичний центр з розповсюдження підробки в орендованих складських приміщеннях на території Дніпропетровської області, з базуванням головного офісу в Запоріжжі.

 

 

 

Учасники тіньової схеми виготовлення сурогату використовували контрафактний спирт і консерванти сумнівної якості (хоча про проведені експертизи в матеріалі спецслужби не йдеться). Організаторів прибуткового, але незаконного бізнесу було четверо – всі вони мешканці Запорізької області.

 

 

“За оперативними даними, одержані «прибутки» вони виводили у тінь через підконтрольні фірми”. Під час обшуків за адресами виробництва фальсифікату, а також в офісних та складських приміщеннях організаторів оборудки, правоохоронці виявили: понад 16 тонн підготовленої до збуту контрафактної продукції; «інгредієнти» для виготовлення фальсифікату; тару для фасування готового «товару»; чорну бухгалтерію і документацію із доказами протиправної діяльності.

 

 

 

Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці “розмотують клубок” злочинної схеми, тому що у такій масштабній оборудці повинні бути залучені не тільки 4 особи, а набагато більше співучасників.