У Кривому Розі проводять перевірки після смерті мера: обшуки у Юрія Вілкула та О.Вилкула

У понеділок, 7 вересня, у будинку в.о. міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула та його сина Олександра відбулися санкціоновані обшуки.

                  Про це повідомляє місцеве видання “Первый городской”. Окрім Юрія Вілкула та його сина обшуки відбулися також у заступників в.о. мера Олександра Катриченка та Євгена Удода: поліціянти не знайшли нічого протизаконного, проте вилучили з будинків електронні носії для перевірки.

                  Офіцери ГУНП у Дніпропетровській області також мали намір провести обшук у тещі загиблого мера Кривого Рогу, проте не змогли це зробити, адже жінка не була вдома. Також, за повідомленнями прес-служби Криворізької міської ради, перевірки проводяться і у державних установах міста. Близько 100 спеціалістів зі всіх областей України зараз проводять у місті ретельний аналіз усіх органів, що могли бути пов’язані з діяльностю Костянтина Павлова.

                  У Міністерстві внутрішніх справ вважають причиною самогубства мера зловживання посадовими обов’язками та ряд перевірок, що повинні були відбутися у місті. У свою чергу, ГУНП у Дніпропетровській області назвало дві основні версії загибелі міського голови Кривого Рогу, серед яких самогубство та доведення до самогубства. За час слідства поліцією було відкинуто дві початкові версії загибелі мера, серед яких було умисне вбивство та необережне поводження зі зброєю.