З’явилося відео вбивства мера Кривого Рогу

У мережі з’явилося повне відео, зняте з камер спостереження будинку у мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, який був знайдений застреленим на порозі свого житла 15 серпня.

                    Відео оприлюднив журналіст Олег Єрмолінський, повідомили в “Укррудпром”. На записах з камер спостереження видно, як приблизно за годину до смерті Костянтин Павлов заходить на веранду з дому з рушницею. Зброю він тримає в правій руці, в лівій – телефон. Він одягнений в футболку, шорти і шльопанці. Павлов відкриває вхідні двері і зупиняється на порозі будинку. П’ять хвилин дивиться на подвір’я, іноді поглядаючи на телефон. Потім присідає. Курить. Сідає на підлогу, спершись спиною об двері. Через десять хвилин встає. Відходить. Рушниці в руках у нього вже немає. Ходить по веранді.

                    Повертається до відчинених дверей. Зупиняється. Дивиться на подвір’я. Знову сідає на підлогу. Сидить так півгодини. Через двері видно тільки його голова і ноги. Іноді – дуло карабіна. Через півгодини піднімається. Наливає з бутля воду в чашку. П’є. Ходить по веранді. Іноді він відходить із зони видимості камери, іноді видно частину його спини. Приблизно через 13 хвилин він знову підходить до дверей. На ньому шкарпетки, яких не було на перших кадрах. Павлов ходить по кімнаті, крутить в руках предмет, схожий на телефон.

                     Зупиняється біля відчинених дверей і дивиться на подвір’я. Присідає. Тут його частково приховує двері. Видно тільки голову і частина спини. Через півхвилини встає і піднімає з підлоги фужер. Ставить його на стіл. Піднімає бутель води з підлоги і наливає звідти воду в фужер. Прибирає бутель. Знову підходить до порогу. Сідає на підлогу біля відчинених дверей, витягнувши ноги. Через неї видно тільки його голову і ноги в капцях. Іноді він повертає голову в бік двору. Так він сидить близько 10 хвилин, майже не змінюючи положення тіла.

                    Потім видно, як його голова сіпнулася. Він впав, зробив кілька рухів ногами і завмер. На відео з камери спостереження було 18:46. В цей час на іншій камері спостереження, встановленої над порогом будинку, було видно слід пострілу з дому. На ступенях сидів кіт, який кинувся і відбіг.