Помер колишній головний поліцейський Дніпропетровщини

Генерал поліції Віталій Глуховеря помер у віці 58 років. Це сталося на відпочинку на одному з курортів Туреччини. За неофіційною інформацією, в чоловіка відірвався тромб.  Про це повідомляють у Telegram Дніпро обласний.  Покійний Глуховеря був українським юристом, відомим силовиком.

 

Помер колишній головний поліцейський Дніпропетровщини

 

                          Він побудував кар’єру в органах внутрішніх справ та дослужився у лавах МВС до звання генерала поліції ІІІ рангу. А ще Глуховеря був кандидатом наук та викладачем. З 5 листопада 2015 р до 2017 р – ректор Дніпропетровського університету внутрішніх справ, після чого був призначений начальником ГУНП у Дніпропетровській області. У 2019-2021 роках служив проректором Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. З 1998 до 2003 він керував Дніпропетровською обласною міліцією.

                      А у березні 2014 став керівником Дніпропетровського міського управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області, в травні міністр МВС Аваков призначив Глуховерю в.о. начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області. Начальник поліції регіону всіляко захищав своїх підлеглих під час розслідування побиття протестувальників в Дніпрі під час Революції гідності 2014 року. У вересня 2018 року головний поліцейський області знову потрапив у скандал. На цей раз патрульні зупинили його водія за порушення правил ПДД.

                     Кермувальник одразу ж зателефонував шефу, а той влаштував бідолашним патрульним справжні «Маски-шоу», спрямувавши на місце події співробітників КОРДу у повному боєспорядженні. Вже наступним літом Сергій Князєв звільнив Глуховерю з посади начальника поліції регіону, виконувачем обов’язків було призначено Артема Васицького.