У Новомосковську, жителі блокували роботу ДТЕКу по заміні електромереж на мікрорайоні Кулебівка

16 липня о 9 годині ранку, доведені до відчаю і надзвичайно знервовані мешканці мікрорайону Кулебівка у Новомосковську блокували роботу підрядників від ДТЕКу по заміні на мікрорайоні електромереж.

Що ж так обурило кулебівчан? Та чого намагаються добитися люди?

Про це  розповів один з активістів, мешканець Кулебівки Олександр:

«Вже більше 2-х тижнів життя мешканців декількох вулиць мікрорайону схоже на ад. У зв’язку з роботами, що проводяться, світло нам відключають зранку, о 8.00 годині. Підрядчики працюють до 16-17.00 години – складаються і їдуть. А ми впродовж ще декількох годин, з незрозумілих причин, чи з простої чиєїсь безалаберності у страшну спеку лишаємося без електрики. У найкращому випадку її вмикають о 20.00 годині. А частіше, після наших відчайдушних дзвінків (що у рельсу, бо частіше без результату), нам вмикають електрику близько 22.00 години. Тобто, нібито раптом згадавши про нас. Блокували ми роботу з вимогою врегулювати це питання. У такому режимі жити неможливо: течуть і псуються холодильники і харчі в них. Та і в неймовірну жару хочеться, звісно ж, увімкнути кондиціонер. Та й інші проблеми. У деяких дворах, наприклад жителі готують їжу на електричних плитах. …Здається, що проблема не у самих роботах, а у якійсь байдужості на людей…».

Мешканці Кулебівки Олександр та Михайло також повідомили, що, починаючи блокування, люди зажадали, щоб до них на перемовини неодмінно прибув хтось з керівників ДТЕКу, щоб безпосередньо на місці той зрозумів людей, почув про проблему і «залізно» її вирішив.

Підсумок акції: світло пообіцяли вмикати не пізніше 18.00 години. Будемо сподіватися, що дана обіцянка буде виконуватися.

Нагадаємо, що на Кулебівці до кінця серпня ДТЕК Дніпровські електромережі планує замінити 7 кілометрів повітряних електричних ліній 10 кВ та близько 150 дефектних опор. Капітальний ремонт проводять на вул. Кулебівській, Юрченка, Малютіна, Волгоградській, Мануїльського, Крайній, провулках Київському, Повстанському та сусідніх вулицях.

Необхідність робіт викликана технічною та моральною застарілістю електроінфраструктури цього житлового мікрорайону Новомосковська. Повітряні мережі тут будувалися в середині минулого століття, тому не відповідають сучасним запитам.

 

Кулебівчани у Новомосковську блокували роботу ДТЕКу по заміні на мікрорайоні електромереж: що обурило людей, фото-1
Кулебівчани у Новомосковську блокували роботу ДТЕКу по заміні на мікрорайоні електромереж: що обурило людей, фото-2
Кулебівчани у Новомосковську блокували роботу ДТЕКу по заміні на мікрорайоні електромереж: що обурило людей, фото-3
Кулебівчани у Новомосковську блокували роботу ДТЕКу по заміні на мікрорайоні електромереж: що обурило людей, фото-4
Кулебівчани у Новомосковську блокували роботу ДТЕКу по заміні на мікрорайоні електромереж: що обурило людей, фото-5

 

ДЖЕРЕЛО