Росіянин планував вбивство в Україні, проте скоїти його йому не дали / скріншот

Росія планувала вбити українського науковця за розробку диво-зброї. Мова йде про спеціальний генератор, що продукує “вибухово-магнітний” імпульс фантастичної потужності. Він здатний паралізувати всю електроніку навколо: якщо це командний пункт – усі екрани комп’ютерів у ньому – вмить стають чорними. А потужні ракети, якими з цього пункту керували, – перетворюються на мертве залізо.

Про це йдеться в сюжеті “ТСН.Тиждень“.

Повідомляється, що Кремль почав полювання за автором диво-розробки, але далі щось пішло не за планом росіян. Сам Віталій Зарубін, який працює в інституті електромагнітних досліджень, каже, що побачив обличчя свого вбивці за кілька секунд до того, як той натиснув на кнопку підривання вибухівки. 

Відомо, що кілер прибув до Сєверодонецька з Росії – міста Улан-Уде. Тут на нього вже чекав фальшивий паспорт, залишений в умовному місці співробітником СБУ. Саме українська спецслужба від початку контролювала кожен крок зловмисника. Перед виконанням “замовлення” найманець знайшов  підготовлену для нього вибухівку – магнітну міну під однією з плит у центрі Сєвєродонецька.