У Новомосковську звільнили поліцейського, якого активісти помітили у стані алкогольного сп’яніння на незадекларованому авто Nissan Rogue

Раніше «Слідство Інфо» повідомляло, що в декларації, поданій в лютому 2021 року, Микола Роговий не вказав жодного нерухомого майна, в тому числі і авто, яке перебуває у його власності. З майна він задекларував лише квартиру на 40 квадратних метрів, якою патрульний володіє спільно з батьками і рідним братом.

                 У телесюжеті про цей інцидент журналісти «СТБ» навідувались до подружжя Рогових та зафіксували приватний будинок із власним подвір’ям, який також не зазначено у декларації. Там він тільки вказав понад 217 тисяч гривень зарплати за минулий рік, але без доходів дружини. Натомість «Слідство.Інфо» знайшло резюме Ірини Рогової на сайті для пошуку роботи станом на 2018 рік, в якому жінка зазначила, що має авто та досвід водіння.

                Тоді як Микола Роговий у своїй декларацій за 2018-ий не вказував жодного автомобіля. Недавно патрульного поліцейського Миколу Рогового з дружиною помітили на відпочинку біля річки, де вони вживали алкоголь. В автомобіль вони сіли напідпитку. Це помітив активіст, який попросив їх викликати таксі або зателефонувати знайомим, які могли б сісти на кермо. У відповідь подружжя почало лаятися.                  Після сварки дружина Ірина Рогова поїхала з відпочинкової зони у стані алкогольного сп’яніння, залишивши там чоловіка.

Патрульного звільнили, але перед цим з’явилася декларація від 16 червня, де Микола Роговий вказав, що володіє автомобілем.