У Дніпрі американські лікарі будуть допомагати лікувати дітей

В Дніпропетровській обласній клінічній лікарні медики з Америки безкоштовно допомагатимуть лікувати дітей. Про це повідомив перший заступник голови ДніпроОДА Володимир Орлов. Американські лікарі будуть лікувати маленьких пацієнтів з вродженими аномаліями рук, після важких травм та опіків. З 12 до 19 вересня у Дніпрі працюватиме Виїзна міжнародна клініка «Лікарі об’єднуються для допомоги дітям».

                 Зокрема, професор Гарвардської медичної школи, лікар одного з найбільших медзакладів США – Масачусетської лікарні у Бостоні Генадій Фузайлов та Виїзна міжнародна клініка «Лікарі об’єднуються для допомоги дітям» будуть працювати у Дніпрі з 12 по 19 вересня. За це час американські хірурги безкоштовно прооперують 35 дітей, віком від кількох місяців до 18 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                Для їх роботи в обласній дитячій лікарні облаштували окремий поверх з операційними, перев’язувальними, реабілітаційними палатами та потрібним оснащенням. Генеральний директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олексій Власов розповів, що для лікарні велика привілегія працювати з колегами з США та обмінятися досвідом.

                 Подати заявки на участь в програмі можна протягом місяця. Для отримання додаткової інформації, слід звернутися до департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА чи обласної дитячої лікарні або за телефоном: 067 314 52 21. Координатор проєкту Мирослава Децик.