Криворіжанин представився агентом ФСБ і «замінував» будівлю

11 травня близько 20:30 в поліцію надійшов виклик від мешканців вулиці Уфімська Кривого Рогу про те, що невідомий чоловік погрожує підірвати їх багатоквартирний будинок. Про це повідомляє Кривой Рог Life, посилаючись на телеграм-канал журналіста Олега Єрмолінського. Люди самі затримали зловмисника і очікували приїзду на місце інциденту правоохоронців.

               «Мінер» стверджував, що заклав вибухівку в житловому будинку і вона може спрацювати в будь-який момент. При цьому чоловік називався агентом ФСБ і заявляв, що знаходиться на службовому завданні. Він знаходився в нетверезому стані. По приїзду поліцейських «агента» затримали і доставили у відділення поліції №3 Криворізької районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.

               

 

 

 

 

 

 

 

                   Правопорушником виявився працівник ГЗК. На громадянина склали протоколи про адміністративну відповідальність. Тепер горе-мінера чекає суд. Цікаво, що саме цього дня сайт СБУ оприлюднив інформацію свого керівника Івана Баканова про те, що проти України працюють 7 тисяч співробітників ФСБ Росії.