У НОВОМОСКОВСЬКУ ВИЯВИЛИ НЕЗАКОННУ ПЕРЕРОБКУ ДЕРЕВИНИ НА ВУГІЛЛЯ

До Новомосковської міськради надійшла не одна скарга, що на території колишньої промзони на мікрорайону “Корея” невідомі  постійно щось спалюють. Причому неподалік знаходиться пасовисько, а також високовольтна лінія електропередач, що дуже небезпечно й може викликати пожежу.

За скаргою представники міської влади створили спеціальну комісію, для складу якої увійшли: начальник відділу з питань НС, ЦЗН та ОМР виконавчого комітету міськради, головний спеціаліст цього відділу, провідний спеціаліст МРВ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області та дільничний інспектор.

Під час повторного огляду промзони 7 травня 2021 року з’ясувалося, що в трьох великих мастильних діжках переробляють деревину на вугілля, з початку спалюють деревину, а коли вона згорала та ставала вугіллям, розфасовували вугілля у мішки та зберігали їх на орендованому складі, який розташовується поруч з місцем переробки.

Разом із представниками національної поліції та рятувальниками члени комісії зафіксували на фото та відео дане порушення. Кожним відомством складені відповідні протоколи. На момент перевірки працівники та власники виробництва були відсутні.

Наразі поліція яка на нашу думку “кришувала” цей бізнес відкрила кримінальне провадження.