У Магдалинівському районі на Дніпропетровщині, людей втягували у трудове рабство

Поліцейські розкрили злочину групу у Магдалинівському районі, які заманювали на ферму мешканців з Дніпропетровської області для виконання тяжкої роботи по догляду за тваринами, жорстоко карали та не платили гроші за виконану роботу.

                    У Національній поліції Дніпропетровської області повідомили, що група з жінки та чотирьох чоловіків займались трудовим рабством. 62-річна жінка займалася підбором та переправленням людей на тваринницьку ферму, а саме підбирала людей виключно з області зі скрутним матеріальним станом. Зловмисниця обіцяла потерпілим гідну роботу з високим заробітком.

                   Коли люди погоджувалися, їх перевозили на ферму у Магдалинівському районі Дніпропетровської області, де вони виконували тяжку роботу по догляду за тваринами, жили у бараках та тяжко працювали. Рабів били та майже не годували. Гроші, які їм обіцяли ніхто не отримав. До складу злочинного угрупування входило крім жінки, яка заманювала людей, ще четверо чоловіків. Саме вони утримували та контролювали «працівників».

                    Серед злочинців виявили громадянина Азербайджану, який має посвідку на тимчасове мешкання в Україні, чинну до 14 травня цього року. Цілий рік тривало розслідування, правоохоронці на підставі усіх зібраних доказів, щодо причетності фігурантів злочинної діяльності, направили кримінальне провадження з обвинувальним актом до суду.

Жінці та чотирьом чоловікам загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.