У Новомосковську, екс-секретаря міської ради Горошка С., обвинувачують у розтраті бюджетних коштів

У Новомосковську, який скотився на останнє (!) місце в Рейтингу міст Українивід Transparency International за 2019 рік, гучно говорять про те, що екс-очільник мерії Сергій Горошко «списав» майже 100 тис. грн. на розробку офіційного веб-сайту міської ради Новомосковська.

На нашу думку, містяни добре знають Сергія Горошка, та на кого він працював, чиї вказівки він виконував, коли він займав посаду секретаря міської ради після місцевих виборів у 2015 році. Нагадаємо, що він працював за вказівкою та під прикриттям тодішньго депутата Верховної Ради Нестеренка Вадима, на якого на цей час також порушено чотири кримінальні справи!!

Отже ще раз підтвердилось прислівя: “скільки ниточці не витись,а кінець все одно буде!”

Гроші витрачені, проте Інтернет-ресурс не було створено у визначені терміни.

Сайт мали створити ще у 2017-2018 рр., і навіть гроші на його розробку надали з міського бюджету – 96 798 грн. Договір підписали секретар міської ради – в. о. міського голови на той час Сергій Горошко – та виконавець робіт Денис Підкопаєв.

 

 

Однак у вказаний термін веб-сайт не створили, проте акти виконаних робіт були підписані, а гроші перераховані «виконавцю».

У зв’язку із цим депутат Новомосковської районної ради Максим Кривда звернувся до районного відділення поліції Новомосковська із повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, у результаті якого міському бюджету нанесено шкоду на суму майже у 100 тис. грн.

Екс-секретаря міської ради Новомосковська Сергія Горошка обвинувачують у розтраті бюджетних коштів, фото-1
Екс-секретаря міської ради Новомосковська Сергія Горошка обвинувачують у розтраті бюджетних коштів, фото-2
Екс-секретаря міської ради Новомосковська Сергія Горошка обвинувачують у розтраті бюджетних коштів, фото-3

Депутат Кривда вимагає розпочати досудове розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів та встановити всі деталі цієї події, адже «розбазарювання» бюджетних коштів, ще у таких чималих сумах, – це справжній злочин, який не можна замовчувати.

 

ПО ТЕМІ: