Як у Новомосксовську працює злочинне угрупування під дахом ЗЕ-КОМАНДИ

Декілька місяців тому, мешканці Новомосковська дізналися про те, що під «кришуванням» Новомосковської ЗЕ-команди в місті діяв та діє родинний підряд по відбиранню майна та по достроковому похованню.

Такими злочинними діями займалась родина Решетняків, Тетяна та Андрій.

     Тетяна Решетняк отримала посаду директора територіального центру соціального обслуговування населення м. Новомосковська та разом з посадою вона отримала «кришу» та владу над людьми похилого віку, що мешкають у місті та звертаються до територіального центру. Тетяна Решетняк почала відбирати у таких людей нерухомість, а її чоловік Андрій, по інформації депутатів від політичної партії «Зелені України», достроково відправляв таких людей на цвинтар. 

До речі, Андрій Решетняк колишній працівник правоохоронних органів, останні десять років надає ритуальні послуги для населення. 

Деякі депутати міської ради звинувачують Андрія в тому, що він займається незаконними похованнями та разом з дружинної відбирають гроші та нерухомість у беззахисних верст населення міста, і все це вони робили під дахом Сергія Горошко,поліції та прокуратури.

ВІДЕО:

 

Останнім часом, коли до міської влади прийшли представники президента Зеленського, Тетяна та Андрій Решетняки змінили «кришу» та стали працювати з першим заступником міського голови Тарасом Здреником, Сергієм Олєксійченком та Михайлом Вішневським. Доречи, останній є чинним головою Новомосковської районної державної адміністрації.

    Здреник,Вішневський і Олєксійченко запропонували Тетяні Решетняк офіційно вступити до лав політичної партії «Слуга народу». У 2020 році на виборах до місцевих рад Тетяна балотувалась до Новомосковської міської ради від «Слуг народу». На даний час вона є депутатом та входить до депутатської фракції «Слуга народу», яку очолює депутат та голова НРДА Михайло Вішневський.

      Але після виборів змінилася влада у Новомосковську, змінився міський голова й у кримінальної групи під «кришею» ЗЕ-команди розпочались проблеми. З початку діяльністю директора територіального центру соціального обслуговування населення м. Новомосковська Тетяни Решетняк зацікавилась міська влада, а потім правоохоронці. 

Останні перестали цікавитись та проводити розслідування по вказаних фактах.

      А ось міська влада, навпаки, почала службове розслідування та відсторонила на час розслідування Тетяну Решетняк від займаної посади, після чого, депутати від ПП «Слуга народу» пошли війною проти міської влади не голосуючи та не підтримуючи всі питання, які виносяться на сесію та які є важливими для нашого міста.

     Нам прикро, що правоохоронці втратили зацікавленість до діяльності родини Решетняків. Наразі Решетняк перебуває на лікарняному який оформила за день до закінчення службового розслідування , коли повинна була ознайомлюватися з актом службового розслідування . Тож чекаємо…

    Ми й надалі будемо слідкувати за тим, як просувається службове розслідування по Т. Решетняк та ознайомимо наших читачів з висновком комісії. 

 

 

 

 

источник