Новомосковськ отримав замість сучасної спортивної арени справжню руїну в центрі міста

У Новомосковську в 70-ті роки було збудовано на той час сучасну спортивну арену «Металург», на якій тренувалися юні спортсмени та проходили матчі місцевих футбольних команд. Вже у новому XXI-ому сторіччі на стадіоні «Металург» в Новомосковську грав дубль команди ФК «Дніпро». На стадіоні «Металург» у свій час розпочинали кар’єру такі відомі зірки українського футболу, як Олександр Рикун, Сергій Назаренко, Євген Коноплянка та інші.
Згодом покриття стадіону  зіпсувалося, а трибуни були в аварійному стані.
За ініціативи Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації та народним депутатом від “Блоку Петра Порощенка” Вадимом Нестеренко було розроблено проектно-кошторисну документацію по об’єкту реконструкція стадіону – https://zakupki.com.ua/tender/2582190. Вартість робіт склала 831 тис. 457 грн., а переможцем стала фірма, зареєстрована у м.Новомосковськ – ПП «Лідер-проект».
Влітку 2019 року відбувся тендер за системою «Prozorro» на реконструкцію стадіону «Металург» в м.Новомосковськ за адресою вул. Паланочна, 6.
Переможець конкурсу як і жавжди під час керування Вадимом Нестеренко Новомосковщиної, скандальновідома фірма БК ТОВ “СТРОЙІНВЕСТ”  Дениса Островського.
К                    Конкурсу повинен був практично повністю розібрати старі конструкції і звести нову сучасну спортивну арену замість старої. Тоді в тендері прийняло участь дві компанії, переможцем обрали як ми вже вказали  фірму Дениса Островського ТОВ «БК «СТРОЙІНВЕСТ». Саме ця фірма вигравала всі можливі тендери при владі народного депутата України від БПП Вадима Нестеренко у Новомосковську та Новомосковському районі. І саме ця фірма у свій час реконструювала центральну площу в Новомосковську – пл. Героїв. Вартість робіт по реконструкції стадіону склала 191 млн. 327 тис.грн. Замовником виступив Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації задопомогою Вадима Нестеренка та його оточення.

 

 

 

 

Кошти на капітальне будівництво виділили з бюджету Дніпропетровської обласної ради. Ознайомитися з тендерною документацією можливо за посиланням – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-06-12-002255-b.
                   Підрядник Денис Островський мав здати об’єкт в строк до кінця 2020 року, проте від 3 лютого 2020 року з’являється додаткова угода №5 між підрядником і замовником про продовження строків будівельно-монтажних робіт до кінця вже 2021 року в зв’язку з недостатнім фінансуванням. В додатковій угоді в пункті 1.4. вказано наступне: «Генпідрядник розпочне виконання робіт у строк, що не перевищує 10 днів з дня укладання договору і завершить виконання робіт до 30.12.2021 року».
                     Тобто будівництво стадіону мало продовжитися максимум з 13 лютого 2020 року, але, як ми бачимо, сьогодні середина квітня 2021 року, а старий стадіон зруйновано, вандали знищують захисну огорожу, жодних робіт щодо реконструкції не відбувається.
Відповідно до плану фінансування об’єкту на 2019-2021 роки вказано, що за 2020 рік замовник має сплатити генпідряднику 4 млн. 404 тис. грн, зокрема в лютому – 1 млн. 321 тис. грн., а ось за перший квартал 2021 року – 32 млн. грн. Зрозуміло лише те, що жодних будівельно-монтажних робіт на стадіоні вже давно не відбувається, проте в додатку підписаному обома сторона, як замовником, так і підрядником, чітко прописано план фінансування проекту реконструкції стадіону помісячно. І дане питання взагалі не турбує замовника в особі Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
                 Незважаючи на такі обставини прокуратура та полиция незвертає уваги на порушення та нереагує.
Відповідно до Національного проекту «Велике будівництво», що стартував 1 березня 2020 року за ініціативи Президента України Володимира Зеленського стадіон «Металург» в Новомосковську ввійшов в перелік ключових інфраструктурних проектів в Україні на 2020 рік. Куратором проекту «Велике будівництво» в Дніпропетровській області був співробітник  Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик. Та сособа відома тім,що запустив під прикритання губернатора Резніченка корупційні схеми в області.
                 Проте сьогодні на електронній онлайн-карті «Велике будівництво» від президента зеленського  немає жодної інформації про об’єкт стадіон «Металург» в Новомосковську – https://tdukr.maps.arcgis.com/…/webappviewer/index.html…, а отже незрозуміла подальша доля важливого об’єкту інфраструктури Новомосковська.
                   В березні 2021 році,  небайдужі мешканці міста ,влаштували флешмоб  з метою привернути увагу можновладців до того, що об’єкт на сьогодні законсервовано, а відповідальни особи не покарені.                            Мешканці Новомосковська мало того, що не отримали новий стадіон з натуральним газоном, професійними біговими доріжками, майданчиками для воркаута, ямою для стрибків, новенькими трибунами на 1,5 тисячі місць, спортзалом з обладнаними роздягальнями та душовими, так ще й старий зруйнували, де новомосковці мали можливість займатися спортом.
Просимо всіх небайдужих новомосковців, хто прагне, щоб в нашому місті зробили сучасний стадіон допомогти репостами!
Можливо таким чином нас почують!