У Новомосковську палац культури передали в оренду на 15 років, скільки коштуватиме аренда?

У Новомосковську 31 березня відбувся онлайн-аукціон з передачі в оренду Палацу культури «Металург». Переможцем аукціону стало Управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради, цінова пропозиція якої становила 66 986,48 грн.
                  Станом на початок 2020 року на базі палацу культури працювали 14 гуртків і секцій творчої і спортивної спрямованості. Готуючи палац культури до передачі в оренду, Фонд прийняв рішення зберегти право цих колективів надалі працювати.
                Це рішення буде забезпечено спеціальною додатковою умовою оренди, згідно з якою майбутній орендар буде зобов’язаний укласти договори суборенди строком на 15 років із кожним з цих колективів згідно з переліком, який Фонд державного майна офіційно отримав від місцевої влади Новомосковська. https://public.docs.ea2.openprocurement.net/…/2c22cc2a9…
               Так само, оскільки будівля палацу потребує ремонту, Фонд держмайна визначив як додаткову умову його оренди, зобов’язання орендаря протягом перших 2 років оренди інвестувати не менше 3 млн грн в його модернізацію та ремонт, однак без права подальшого викупу.
Стартова ціна, за якою палац культури був виставлений на онлайн-торги, становила 66 886,48 грн.
Питання скільки ж буде коштувати оренда для колективів, та чи зможуть вони її орендувати залишаються відкритими?!