Платити чи ні⁉️ ЗА КОМУНАЛКУ… (ВІДЕО)

“НІХТО НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВИКОНУВАТИ ЯВНО ЗЛОЧИННІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЧИ НАКАЗИ” – ст.60 Конституції України.
Які кроки необхідно зробити, щоб захистити себе від шахраїв, котрі насправді не можуть надати вам ніяких послуг з постачання ресурсів(газу) то що…
Все , що стосується тарифів, треба сплачувати в законний спосіб. Зараз нам нав’язують тарифи якимось злочинними угрупуваннями. З нас вимагають кошті, але притому ними нічого не робиться: у них на балансі не має ніяких мереж (водоканали, електричні, газові), оскільки вони належать громаді і ніхто не передавав їх нікому іншому.
       
                       Тому сплачувати цім шахраям не треба. Кожному треба зрозуміти, що з цім робити – покроково, щоб захистити себе від злочинних тарифів. На всі послуги потрібен бути договір, для цього потрібно, щоб сторони подали документи, яки підтверджують, що це належний постачальник. Необхідні документи: 1- статут підприємства, яке вимагає вас укласти з ним договір, 2- свідоцтво про реєстрацію цього підприємства, 3- у міської адміністрації з’ясувати, кому належить майно, хто власник мереж, витребувати завірену копію акту передачи на баланс цієї мережи цьому підприємству.
                    Якщо такий акт відсутній, то складання договору неможливо, тому що це є неналежний постачальник. Якщо просто ігнорувати й не сплачувати, вам будуть нараховувати якусь пеню, а потім будуть звертатися до суду. Тому необхідно обов’язково зробити ці необхідні запити – кроки і повідомити цього постачальника, що він є неналежний постачальник і попросити, щоб вас надалі не турбували, бо якщо вони будуть використовувати ваше ім’я, ваші персональні дані – це кримінальна відповідальність.
                   І офіційно запитати, де вони взяли ваші персональні дані. Якщо вони не відповіли, ви пишете заяву про злочин, тому що вони можуть отримати ваші персональні дані тільки після складання з вами договору.
Отримання без вашого відома персональних даних – це вже злочин, кримінал.❗