У Дніпрі виправдали організаторів «тітушок» у період Євромайдану

Кіровський районний суд Дніпра виправдав колишніх керівників міліції міста та області від звинувачень в організації групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 6 січня.

                     26 січня 2014 року відбулося конфлікт між учасниками мирної ходи на підтримку євромайдан і так званими «тітушками«, які, озброєні палицями і газовими балончиками, забарикадувалися у дворі і приміщеннях облдержадміністрації. В результаті провокацій і зіткнень тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості отримали 28 громадян.

                       На лаві підсудних опинилися екс—заступник начальника Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області Сергій Хуторний (на фото анонсу – в папасі) та екс—заступник начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області Сергій Третьяков.

На думку суду, свідки не підтвердили, що саме начальники міліції Хуторний та Третьяков керували «тітушками« і направляли їх дії. Всі інші докази ніяк не переконали суд і він виніс виправдувальний вирок. Раніше ми повідомляли, що дніпропетровські правоохоронці після проведення у 2014 році перевірки також не знайшли порушень у діях своїх колег, яких евромайдановці звинувачували в співпраці з тітушками.