Друга сторона життя Дніпровських та Новомосковських депутатів (ВІДЕО-ФОТО)

Тиждень тому ЗМІ та громадськість активно обговорювали новину щодо діяльності на Дніпропетровщині сепаратиста Анатолія Балахніна, який, використовуючи окремі положення Конституції України самопроголосив себе Президентом України та долучився до створення підконтрольних територіальних органів влади, а також інших державних структур в обхід чинного законодавства України.

При цьому правоохоронні органи категорично відмовились звертати увагу на знищення Конституційного ладу в Україні.

Саме ця людина, під прикриттям патріотизму та гучних гасел, начебто спрямованих на захист інтересів українців, намагається створити в регіонах України осередки “народовладдя” з приходом “руської весни” та власними руками творити закон на свій розсуд та у власних інтересах.

Президент, Кабінет Міністрів, органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи, судова гілка влади для цієї особи  є незаконними та неконституційними.

І лише Балахнін та його сумнівні однодумці начебто спроможні вивести нашу країну на новий рівень розвитку.

Для цього сепаратисту Анатолію Балахніну не вистачає лише одного – змінити керівництво країни у будь-який спосіб, всупереч Конституції, законам України та здоровому глузду.

Дивно, але факт. Хворі ідеї Балахніна та його компанії підтримали деякі громадяни України, які теж мешкають на Дніпропетровщині та мають відношення до президента Зеленського, представники громадських об’єднань, які мають нульову довіру серед населення та сумне маргінальне походження.

 

З метою втягування громадян до антиконституційної діяльності, Балахнін, в разі реалізації злочинних намірів по зміні державного устрою всупереч Конституції України, пообіцяв довірливим громадянам високі посади в новостворених органах, гроші й таку омріяну владу.

Для реалізації своєї мрії стати впізнаваним та впливовим політиком, Толя Балахнін організовує збори з активом своєї організації та роздає фіктивні посвідчення та посади, на кшталт депутатів Дніпровської міської ради, співробітників правоохоронних органів, голів місцевих рад тощо.

Крім того, вищезазначена особа відкрила власний рахунок для збору коштів на своє особисте ім’я з метою гарантування собі безбідного життя коштом довірливих громадян, які перераховують свої гроші на його особисту картку.

Власне, саме за ці кошти сепаратист Толя, його коханка та деякі активісти організували святкування «Нового року» у місті Дніпро в кафе «Андріївський Смак». Та святкували вони не тільки “Новий рік” а й перемогу та захват влади в Україні.

Цікаво, що власником цього закладу є такий собі Семеняк Павло.

Саме за можливість святкування в кафе та перспективу проведення інших заходів, Анатолій Балахнін включив Семеняка до складу незаконно утвореного органу місцевого самоврядування т.зв. «Дніпровської міської ради» зробив його аж цілим «депутатом» і «головою Територіальної поліції Дніпра» міфічної республіки.

Але організація новорічного свята Толіка Балахніна коштом активістів не є основною витратною частиною діяльності «Національного Конгресу».

Балахнін, за перераховані йому на картку гроші активістів, систематично фінансує свою коханку Повстюк Олену, яку він пристроїв до своєї організації у якості координатора т.зв. «методичного центру при всеукраїнському конгресі місцевого самоврядування», грошовими преміями за «видатні» досягнення в діяльності конгресу Балахніна та створені нової міфічної республіки.

Цей любовний зв’язок носить доволі систематичний та довготривалий характер. Річ у тому, що Балахнін зустрічався з Оленою, перебуваючи в офіційному шлюбі з Наталкою Балахніною. Наталя Балахніна була на позачергових виборах довіреною особою кандидата в народні депутати України “Слуги народу” Владислава Бородіна, також вона є обраним депутатом Новомосковської міської ради від “Слуг народу”.

 

 

За нашою неперевіренною інформацією Наталя Балахніна є коханкою глави Новомосковської районної державної адміністрації Михайла Вішневського, який, до речі, теж вхожий до Анатолія Балахніна та на нашу думку, теж його частково фінансував.

  

Сама ж Олена Повстюк офіційно перебуває у шлюбі із законним чоловіком та виховує сина. Про будь-які моральні принципи тут мова не йде.

Наразі, ми так розуміємо, та згідно фотофакут, що дії по створенню нової республіки на Дніпропетровщині Анатолієм Балахніним підтримуються людьми з оточення Святослава Олійника, колишнього голови Дніпропетровської обласної ради.

Як ви розумієте, функціонування організації сепаратиста Балахніна носить фіктивний та протизаконний характер і, сподіваємось, невдовзі правоохоронні органи України дадуть їм належну оцінку, якщо Святослав Олійник та Владислав Бородін не стануть на захист так званого нового президента України Анатолія Балахніна.

А активісти, які сьогодні оточують Балахніна та є його «послідовниками», зможуть сказати про нього лише словами з відомої казки: « А король-то – голий!».

По материалам: Голий король Балахнін або як заробити на своєму оточенні (golkor.blogspot.com)