У Кабміні розповіли, що не працюватиме у січні

Міністерство охорони здоров’я на наступному засіданні уряду представить пропозиції щодо карантину у січні.
Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.
«Наступного тижня на засіданні уряді, я думаю, МОЗ представить свої пропозиції… Скоріше за все, це (локдаун – ред.) буде після новорічних свят, після другого числа… Сьогодні міністр охорони здоров’я чітко заявив, що вони будуть пропонувати в січні 2021 року», – сказав Немчінов.
За його словами, у січні не працюватимуть навчальні заклади, також буде обмежена діяльність закладів, які пов’язані з розважальною діяльністю. 
«Це однозначно будуть заходи, які, з одного боку, не будуть впливати на економіку, з іншого – дозволять зробити передих для медичної системи», – сказав Немчінов.
Раніше Президент Володимир Зеленський у відеозверненні заявив, що уникнути локдауну у січні буде складно, але уряд завчасно повідомить про його строки і карантинні заходи.
Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн-наради з міськими головами щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України сказав, що Кабінет Міністрів розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, який буде оприлюднено на засіданні уряду 9 грудня.