Коронавірус не щадить нікого: Президент України Володимир Зеленський захворів на Covid-19

Президент України Володимир Зеленський заявив, що отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. За його словами, відчуває він себе нормально, але є невелика температура. «Нема в світі щасливчиків, для кого б COVID-19 не уявляв загрози. Незважаючи на всі карантинні заходи, я теж отримав позитивний результат. У мене 37,5, а всім бажаю 36,6. Втім, відчуваю себе добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати.

                    Більшість долає COVID-19. І я теж це пройду. Все буде добре «, — написав Зеленський. 12 червня стало відомо, що дружина Зеленського заразилася коронавірусів. За її словами, захворювання у неї спочатку протікало безсимптомно і відчувала вона себе добре. Першу леді госпіталізували в лікарню в Києві. Їй поставили діагноз — негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія середнього ступеня тяжкості.

                    3 липня стало відомо, що вона повністю оговталася від COVID-19. У зв’язку з захворюванням дружини Зеленський з дітьми перевірявся на коронавірус. В Офісі президента говорили, що ПЛР-тести глави держави і його дітей показали негативний результат. Але через півтора місяця президент зізнався, що і його син перехворів COVID-19.