У Новомосковську у листопаді з’явиться «СКВЕР ПІЗНАННЯ». Ще однією з ініціатив Міського голови Віктора Літвіщенка

Ще однією з ініціатив діючого міського Голови Віктора Літвіщенка стала реалізація подальшого розвитку його програми по благоустрою території, місць проживання, покращення комфортного та зручного середовища для новомосковців.
У Новомосковську у листопаді з’явиться новий «СКВЕР ПІЗНАННЯ» в районі Центральної міської бібліотеки (вул. Паланочна, 17Б).
Проєкт передбачає створення максимально комфортних умов для відпочинку людей різного віку та вподобань. На території скверу будуть висаджені нові дерева, квітники, встановлені яскраві та незвичайні лавки для сидіння та нові освітлювальні опори.
Крім того, в сквері планується встановити декоративну конструкцію з металу, а яку саме – новомосковці дізнаються незабаром.
Міський Голова сподівається, що даний проєкт принесе місту, як практичну користь, збільшуючи кількість місць, де новомосковці і гості міста можуть відпочити, так і естетичне задоволення, створюючи затишну атмосферу на вулицях міста.
До речі, 12 листопада 2020 року очільник міста разом з усіма бажаючими буде проводити облаштування цього скверу. Тому запрошуємо всіх небайдужих спільними зусиллями зробити наше місто ще кращим!