“Славнозвісна” будівна компанія ТОВ «СК «Стройінвест», “рубає хвости”

Останнім часом у Новомосковську ходять чутки про те що,  ремонт центрального стадіону “Металург” робить міська влада, а якщо дослівно то міський голова Віктор Літвіщенко. І начебто він заморозив ремонт за своєї особистої ініціативи, простіше кажучи “краде гроші”. Хочемо містянам розповісти як воно є насправді.

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області проведено ряд обшуків у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реконструкцію цього спорткомплексу у Дніпрі.

За даними документів Єдиного реєстру досудових розслідувань, в рамцах цього кримінального провадження № 12019040000000056 від 24 січня 2019 року, за підсумками обшуків були вилучені:

у дружини Дениса (сам він автомобілів не має у власності) Островської (Вовчанської) Єлизавети Геннадіївни:

– TOYOTA LAND CRUISER 200; Приблизно такий же авто вилучили слідчі

— LAND ROVER RANGE ROVER VOGUE; Приблизно такий же авто вилучили слідчі

у фірми «Біг Сіті Груп» (код ЄДРПОУ 37451739):

— BMW 750LI, Приблизно такий же авто вилучили слідчі

— ACURA MDX. Приблизно такий же авто вилучили слідчі

Потім рішеннями судів було зобов`язано уповноважених осіб Прокуратури Дніпропетровської області негайно повернути автомобілі власникам.

Ймовірно, після цього родиною Островських було прийняте рішення перереєструвати ТОВ «СК «Стройінвест».

Для довідки: фірма «Стройінвест», за даними Clarity Project, отримала з 2017 року підрядів на 2,1 мільярдів гривень. Наприклад, стадіон «Металург» у місті Новомосковськ фірма зобов’язана була здати, як і стадіон Лайка, до 31 грудня 2020 року, але у лютому термін здачі відсунули на рік.

Ми гадаємо що новомосковці добре пятають цю фірму “СТРОЙІНВЕСТ”, яка у місті новомосковсь 4,5 роки саме ця фірма за допомогою бувшого нардепа Нестеренка Вадима, та його робітниками агрофірми які пройшли у депутатський корпус Новомосковської міської ради вигравали практично всі тендери по ремонту у місті. 

 

Денис Островський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яка якість цих ремонтів ми можемо бачити вже зараз. Це БК Олеся Гочара(Клуб им. Кирова) детече покрівля та потріскані стіни. Ремонт школі№2 , де зробили косметичний ремонт, але покрівлю оставили стару якій вже 60 років!

І саме цікаво , також робили “славнозвісного” дитсадка “Чебурашка” на якому крали гроші 5 років!!

А як показала практика, його можливо було закінчити ще 3 роки тому! 

Джерело    ”  лица ”      повідомило про нового власника фірми Юрія Кравченка:

 

 

 

 

 

 

 

 

«Син нянечки з дитячого садка, працює помічником у Дениса Островського. Грошей у нього немає, вочевидь, підставний хлопчик для тендерів».