в МОЗ заявили, що введуть “червону зону” по всій території країні, у випадку якщо епідемічна ситуація в Україні погіршиться

У МОЗ не відкидають введення режиму «червоної зони» для всієї України, якщо епідемічна ситуація в нашій країні погіршиться.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна “Бунт” червоної зони “. Чим влада відповість на саботаж карантину в регіонах”.

Станом на 8 вересня в Україні 74 тисячі активних хворих на коронавірус, що призводить до переповнення “стаціонарів” лікарень.

“У разі погіршення епідемічної ситуації не виключено, що уряд буде змушений ввести режим “червоної зони” для всієї країни, щоб стримати зростання захворюваності. Тому що здоров’я нації – головний пріоритет уряду”, – додали у відомстві.

При цьому уряд і далі планує рухатися по шляху адаптивного карантину, щоб не обмежувати роботу бізнесу.

Як говориться в матеріалі, кількість хворих COVID-19 по всій країні за минулий місяць зросла вдвічі. У Міністерстві охорони здоров’я відзначили, що таке зростання вже призводить до переповнення “стаціонарів”, де лікують хворих “ковід”. МОЗ в цій ситуації звинувачує недотримання карантинних заходів.

В Офісі президента пов’язують порушення карантину в регіонах “червоної зони” з наближенням місцевих виборів.

З 1 серпня адаптивний карантин в Україні передбачає поділ усіх регіонів на чотири зони – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону”, в залежності від епідеміологічної ситуації в кожному окремо взятому.

У кожній з епідеміологічних зон встановили різні карантинні обмеження. М’які – в “зеленій” зоні, найбільш жорсткі заборони очікують регіони “червоної” зони (заборона на роботу громадського транспорту, ТРЦ, кафе і ресторанів (крім доставки), відвідування дитячих садків, шкіл та ін.).

 

 

 

 

 Джерело