На Дніпропетровщині за час карантину вже склали майже 3,6 тисяч адмінпротоколів за порушення карантинних правил

«В умовах епідемії маємо всі суворо дотримуватися карантину. У громадських будівлях – обов’язково носити маски або респіратори, користуватися дезінфекторами, тримати дистанцію у 1,5 м з іншими людьми, – зазначив начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Василь Прохоренко. – Дотримуватися встановлених обмежень мають і заклади культури та громадського харчування, перевізники та водії громадського транспорту. За порушення – штрафи».

За дотриманням правил карантину та санітарних норм слідкують працівники поліції та Держпродспоживслужби. Вже склали 156 адмінпротоколів на водіїв громадського транспорту, 561 – продавців продуктів харчування, 101 – директорів і адміністраторів кафе, ресторанів, фітнес-клубів, перукарень, салонів краси та інших закладів. Наклали штрафи на 98 людей, які порушили правила самоізоляції. Ще 1595 протоколів оформили за перебування у громадських місцях без захисних масок, 41 – порушення санітарних норм на ринках. Нині розмір штрафів за порушення правил карантину – від 17 до 34 тисяч гривень для фізичних осіб, від 34 до 170 тисяч гривень для юридичних.

На Дніпропетровщині за час карантину вже склали майже 3,6 тисяч адмінпротоколів за порушення карантинних правил: відсутність захисних масок у громадських місцях, порушення правил самоізоляції, недотримання санітарних норм на ринках та інше.