В Новомосковську тимчасово буде припинено газопостачання до Меморіалу «вічного вогню»

В Новомосковську через необхідність встановлення газового лічильника на Меморіалі «вічного вогню» з понеділка тимчасово буде припинено газопостачання об‘єкта. Після встановлення засобів обліку подача газу буде відновлена.
            Міським Головою навесні було дано доручення розробити проектно-кошторисну документацію для того щоб зробити реконструкцію Меморіалу «Вічна слава».
            Вже проектно-кошторисна документація виконана , пройдені всі процедури щодо реалізації цього проекту і з понеділка почнуться роботи по реконструкції і переведенням подачі газу через газовий лічильник.

Ці заходи заплановані з метою економії бюджетних коштів на газопостачання.

Та проводити оплату відповідно до використаного газу! А не в загалі.

Просимо вибачення у новомосковців за тимчасові незручності.

 

 

 

 

В Новомосковську через необхідність встановлення газового лічильника на Меморіалі «вічного вогню» з понеділка тимчасово буде припинено газопостачання об‘єкта. Після встановлення засобів обліку подача газу буде відновлена.Міським Головою навесні було дано доручення розробити проектно-кошторисну документацію для того щоб зробити реконструкцію Меморіалу "Вічна слава".Вже проектно-кошторисна документація виконана, пройдені всі процедури щодо реалізації цього проекту і з понеділка почнуться роботи по реконструкції і переведенням подачі газу через газовий лічильник. Ці заходи заплановані з метою економії бюджетних коштів на газопостачання.Просимо вибачення у новомосковців за тимчасові незручності. Всі роботи заплановано виконати до початку жовтня.

Опубліковано Відділ з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Субота, 5 вересня 2020 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter