Дніпропетровщина може перейти до «жовтої» зони COVID -19

На Дніпропетровщині відбулася нарада між всіма лікарняними закладами області, що лікують хворих на коронавірус.

Основним питанням було забезпечення киснем усіх госпітальних баз області через збільшення кількості кисньозалежних пацієнтів з коронавірусом. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.

Також, у Дніпрі захворюваність на COVID -19 становить 32,2 людини на 100 тисяч. При зростанні показника до 40, місто може перейти до «жовтої» зони.

Головною причиною зростання кількості хворих лікарі називають недотримання населення карантинних правил. 

               У Мечникова 7 COVID-пацієнтів у важкому стані Останніми днями у Дніпрі спостерігається стрімке збільшення кількості хворих на корона вірусну інфекцію. Ще у кінці липня на базі Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова відкрили спеціалізований COVID-центр для важкохворих.

              Саме сюди направляють пацієнтів із тяжким перебігом хвороби. Також тут приймають вагітних жінок, у яких було виявлено коронавірус. На цій базі працюють підготовлені спеціалісти, які чергують 24/7. До того ж, у Мечникова розташована своя лабораторія, яка щоденно проводить аналізи на COVID. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради. Заступник головного лікаря лікарні ім. Мечникова Ірина Китова розповіла про ситуацію в лікарні:

             «На сьогоднішній ранок (31.08.2020 – ред.) в нашому центрі перебуває 20 осіб, з яких 7 у реанімації, в тяжкому стані, пацієнти кисеньoзалежні! Інші в терапії. Щодня йде ротація людей, втім захворюваність збільшується. Ми пов’язуємо такі показники із недотриманням карантинних обмежень. Люди забули про маски, дистанцію, антисептики. Втім цього ще ніхто не відміняв».

Попри збільшення хворих на COVID лікарня Мечникова готова до другої хвилі захворюваності і забезпечена усім необхідним!