Треба відмовитися від усіх святкових заходів — Риженко

У той час, коли Дніпровська міськрада планує грандіозне святкування Дня міста, лікарі хвилюються про можливий спалах COVID-19.

Відзначати 244-ту річницю заснування міста Дніпра планують 12 вересня, не зважаючи на карантин через коронавірусну інфекцію по всій країні.

Але лікарі б’ють на сполох, бо масове скупчення людей неприпустиме під час пандемії.

                     «Люди не сприймають всерйоз дійсно існуючу проблему. Чи не сприймають всерйоз проблематику, яку тягне за собою коронавірус. Вони не розуміють тих наслідків для організму, які наступають в результаті захворюваності коронавірусом.

                    Як для їх імунної системи, так і для внутрішніх органів. Більш того, люди перестали дотримуватися елементарних способи захисту. Перш за все, використання засобів індивідуального захисту й найефективнішого методу — дистанції. Ні в якому разі не можна допускати великого скупчення людей. Перш за все, відстань до найближчого людини повинна бути не менше 1,5 метра», — розповів головний санітарний лікар Дніпропетровської області Роман Чуб під час брифінгу у Дніпропетровській облраді.

                 Головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко також акцентує увагу на тому, що під час карантину треба відмовитись від усіх святкових заходів.