У Новомосковську розпочалося будівництво 4-поверхового 24-х квартирного житлового будинку для військовослужбовців та їх сімей(відео)

Реалізація проєкту будівництва житла здійснюється в рамках державної програми щодо забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України.

Сьогодні, 06 серпня 2020 року міський Голова Віктор Літвіщенко був запрошений на урочисту подію початку будівельних робіт на території 194-го понтонно – мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (командир військової частини — полковник Геннадій Заремба).

Очільник міста привітав всіх військовослужбовців цієї частини та зазначив, що це важлива подія для Новомосковська, адже житлове питання одне з найгостріших, яке сьогодні постає не лише у нашому місті, а і по всій країні.

 

 

«Це чудово, що з великої кількості державних програм, на перший план виходять соціальні, серед яких особливе місце займає житлове будівництво. Тож вітаю всіх вас зі святом та бажаю якнайшвидшого завершення будівельних робіт і нехай ті, хто стоять у черзі, нарешті отримають своє житло», – наголосив міський Голова.

На урочистостях були присутні представники духовенства, які також привітали військових та помолилися за них, а згодом — освятили місце їх майбутнього житла.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це вже 6-й новий будинок у військовий частині, який нарешті повністю закриває чергу військовослужбовців на квартири (з 2008 року вже побудовано 88 квартир). Завершення будівництва планується до Дня незалежності України (серпень 2021 року).

Отже, в наступному році один з мікрорайонів міста поповниться новим будинком і сім’ї військових матимуть своє власне житло.