У НОВОМОСКОВСЬКУ «ОПЗЖ» В ПІАРІ ВИКОРИСТОВУЄ НЕПОВНОЛІТНІХ

Днями на сторінці в соцмережі Фейсбук Новомосковського представника політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» Дмитра Коваля з’явилося фото на якому чітко видно як Новомосковський осередок політичної партії «ОПЗЖ» у своєму ПІАРІ використовує неповнолітніх дітей.

 

Представник Новомосковського «ОПЗЖ» Дмитро Коваль у себе на сторінці Фейсбук зазначає: « Всем привет, сегодня поздний пост и это нормально, потому что количество добрых дел только увеличивается. Продолжаем благоустройство детских площадок в Кулебовке. Сегодня песок и краска приехали на ул. Заводская 257 и ул. Калинина 48. Совместно с инициативными жителями, мы с Оксаной Лукьяновой, продолжаем наш проект. Спасибо за поддержку ОП «За Життя». »

 

Міський осередок “ОТЗЖ” в Новомосковську покликала свій “112” телеканал, який належить Медведчуку з Рабиновичем, щоб зняти сюжет про проведення дитячого заходу в парку. Якщо тільки в Новомосковську кілька організацій проводять такі заходи, до чого в тому ж парку і в той же час, що вже говорити про Дніпро, про масштабі всієї України. Однак цілий центральний телеканал спеціально приїжджає в Новомосковськ, щоб зняти захід, в якому міський осередок “ОТЗЖ” використовує дітей, переодягаючись їх в кольори проросійської партії. До речі, це не перший раз, коли міський осередок партії кума Путіна використовує в своїх корисливих цілях дітей –

 

 

 

 

 

Так кожні 5 років у самісінький строк перед виборами Сергі Рєзнік починає розвозити пісок, щебень, краску та пакунки з їжою.

 

 

Також  кожні 5 років він шукаєсобі так би мовити “гаманці” з грошима для свого піару.

Так черговим гаманцем для Рєзніка став власник кафе DAN SAN Денис.

 

 

 

 

 

 

 

 

Хотілось би звернути увагу читачів на те, що Новомосковський осередок «ОПЗЖ» під керування Сергія Рєзника неодноразово фігурував у подібних скандалах та й сам Сергій Рєзник є фігурантом не однієї кримінальної справи по розкраданню бюджетних коштів.

 

Судебное разбирательство по делу жителя Новомосковска Сергея Резника продолжается

Також хотілося б нагадати представникам Новомосковського осередку «Опозиційної платформи – За Життя», що офіційного старту передвиборчої кампанії ще немає й тому не варто використовувати у своєму політичному ПІАРі неповнолітніх дітей міста Новомосковськ.    

 

https://youtu.be/oeQFoe7fyPYпосилання на замовний сюжет