В Новомосковске продолжается история с незаконным захватом земли группировкой Лебедева-Фрейдина

Новомосковська місцева прокуратура звертається до суду з позовом в інтересах держави в особі Новомосковської міської ради про скасування записів державного реєстратора та зобов’язання товариства з обмеженою відповідальністю повернути земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн територіальній громаді.

Про це повідомила прес-служба Прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що у 2019 році державним реєстратором за товариством з обмеженою відповідальністю зареєстровано право власності на нежитлову будівлю (торгові павільйони), площею понад 505 кв.м., побудовану в центрі міста Новомосковська, за адресою Гетьманська 46.      Ми не одноразово писали та вимагали правоохоронні органи звернути на це увагу. кто эти аферисты, которые расставляют лотки  

Не прошло и 2 года, как прокуратура проснулась!!! И то по требованию городской власти!

\У Новомосковську самозахват території не встановленими особами

 При цьому, ні дозвільних документів на будівництво об’єкту нерухомості, ні правоустановлюючих документів на земельну ділянку комунальної власності, розташовану під торговими павільйонами, підприємство не отримувало. Крім цього, земельна ділянка перебуває в охоронній зоні водопровідних комунікацій та охоронній зоні земель транспорту. Таким чином, фактично узаконено право приватної власності товариства на самочинно збудоване приміщення.

    Лєбєдєв Р.

 У зв’язку з цим прокуратура вимагає визнати протиправним та скасувати запис про реєстрацію права власності на нежитлову будівлю та зобов’язати товариство повернути земельну ділянку територіальній громаді міста, привівши її у придатний для використання стан шляхом знесення конструкцій.

               Крім того, триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення службовими особами вказаного підприємства завідомо недостовірних відомостей до офіційних документів (ч.1 ст.366 КК України).