В Новомосковском горсовете прошло совещание комиссии по ЧС. Ситуация с ковит19 и р.Самара(ВИДЕО)

За останні декілька діб ситуація із захворювання на короновірусну хворобу серед мешканців міста Новомосковська та Новомосковського району стрімко зросла.
Лише за останні 10 діб кількість інфікованих в два рази більша, ніж була за увесь період з початку року.

За даними епідеміологічного моніторингу станом на 28.07.2020р. в місті Новомосковську зареєстровано 23 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у Новомосковському районі – 10 випадків.

Шановні мешканці Новомосковщини, будь ласка, не зволікайте своїм здоров‘ям та здоров‘ям своїх близьких, дотримуйтесь простих речей:
– носіння маски,
– миття рук,
– соціальної дистанції.
Такі прості речі рятують життя!

Новим коронавірусом можна заразитися від людини, яка має лише незначний кашель або чхання, а в іншому – не відчуває себе хворою.

Якщо ж у Вас з‘явились симптоми захворювання:
– Залишайтеся вдома.
– Подзвоніть своєму сімейному лікарю.
Опишіть йому симптоми, історію подорожей.
Розкажіть про те, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані.
Розкажіть про результати опитування, а також уточніть, на які саме запитання Ви дали стверджувальну відповідь.
– Виконуйте інструкції свого лікаря.
– У невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте “швидку” за номером 103.

 

 

 

Протягом липня в річці Самарі спостерігається погіршення екологічної ситуації. За дорученням міського Голови була створена комісія з метою виявлення причини погіршення стану води та можливого несанкціонованого скиду на території міста.

Так, за доповіддю начальника КЗ «Рятувально-водолазна служба» Валентина Волкова були обстежені та виявлені місця з яких зливаються нечистоти в річку. Наразі установлено 3-х таких місця, які знаходяться на березі річки Самара та надають послуги громадського харчування.

Комісією вирішено надати попередження всім виявленим закладам щодо самостійної ліквідації труб, які можуть забруднювати воду, а також додатково створити робочу групу задля детального розслідування даної ситуації з обстеженням дотримання санітарних норм роботи зливної каналізації на визначених об’єктах та проведенням додаткових аналізів води.

Також на об‘єктах, що не підключені до централізованої системи каналізування, будуть запрошені договори на вивіз рідких побутових відходів та проведена ревізія дощової каналізації з метою виявлення господарсько-побутових скидів до неї.

Щодо стану води, то завідуюча Новомосковською лабораторією Тетяна Роменська доповіла, що на сьогодні лабораторним центром щовівторка проводяться проби на бактеріологію та кожні два тижні на санітарно-хімічні показники. За результатами аналізів впродовж останніх двох тижнів вода знаходиться в межах норми. На думку присутніх на це могли вплинути, як погодні фактори (зменшення температури повітря), так і можливе припинення господарсько-побутових скидів від деяких об’єктів.

Паланочна(набережна)

 

 

Кафе”Парк”  парк імені Сучкова

 

 

Кафе”Парк”  парк імені Сучкова

 

 

 

 

Кафе”Парк”  парк імені Сучкова

 

Кафе “Султан”

 

 

Поблизу цих кафе водолазами були виявлені підводні труби для скиду.