Мешканці Новомосковська під час весілля на 150 осіб у кав’ярні «Сан Ремо» у Дніпрі,заразилися коронавірусом.

У Дніпрі після гучного весілля серед гостей почали фіксувати випадки COVID-19. Наразі кав’ярню, де відбувся масових захід, ймовірно, із інфікованими коронавірусом, зачинили на момент розслідування. 

Про це на брифінгу в обласній службі новин «Мост-Днепр» заявила головний спеціаліст управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ «Держпродпотребслужби» в Дніпропетровській області Маргарита Малишева.

Вона розповіла, що мешканці Новомосковська під час весілля на 150 осіб у кав’ярні «Сан Ремо» у Дніпрі заразилися коронавірусом.

Так, за її словами, минулого тижня до ГУ Госпродпотребслужби у Дніпропетровській області надійшло повідомлення від ОСП «Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень» про те, що у двох мешканців Новомосковська ромської національності лабораторно підтверджено COVID-19. За даними епіданамнезу хворі були гостями на весіллі. Крім них на гулянні були присутні 150 осіб з різних регіонів України.

«У зв’язку з чим, з метою встановлення причин і обставин захворюваності фахівцями Дніпровського міського управління ГУ «Госпродпотребслужби» в Дніпропетровській області спільно з представниками Нацполіціі негайно проведено збір інформації в кав’ярні «Сан Ремо». На час розслідування заклад громадського харчування не функціонує», — розповыла вона.

Малишева додала, що керівником закладу надано договір оренди приміщення кафе і кухні з цими ж особами для проведення розважальних заходів терміном 1 місяць.

Через порушення карантинних заходів «Держпродптребслужба» написала заяву до поліції про притягнення відповідальних осіб до адміністративної / кримінальної відповідальності.

 

 

 

 

 

ТСН.UA

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter