Розслідування по пів мільярдній реконструкції стадіону в Дніпрі ТОВ«СК Стройінвест»продовжили на 6 місяців

Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Вікторія Батманова продовжила на 6 місяців строк досудового розслідування по привласненню бюджетних коштів на реконструкції спортивного комплексу та будівель за адресою: вул. Універсальна, 18А у м. Дніпрі (стадіон імені Петра Лайка).

Про це йдеться в ухвалі суду.

Кримінальне провадження № 12019040000000056 було зареєстроване в ЄРДР 24.01.2019 року за ознаками складу кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Реконструкцію було розпочато у лютому 2018 року, і станом на січень ц.р. було виконано п’ять відсотків робіт. Загальна сума виділених на реконструкцію коштів – 435.186.947 грн.

«На теперішній час Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради та КП «Спорт-Інвест» Дніпровської міської ради, яке підпорядковане Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, перераховано на рахунки ТОВ «  СК”Стройинвест”   » грошові кошти у загальній сумі 236 млн грн за виконані роботи згідно закритих актів КБ-2В та КБ-3.

 

Островский Д. 

 

 

Вказані грошові кошти акумулюються на поточних розрахункових рахунках ТОВ « СК Стройинвест    », які у подальшому через фіктивні фірми конвертуються в готівку та розподіляються між учасниками злочинної схеми.

Крім того, вивчивши та проаналізувавши вартість та кількість будівельних матеріалів, об`ємів виконаних робіт, що закладені в технічній документації в додатку №1 до договору 1/2-18 та додатку №1 до договору №10/09-1 встановлено, що показники завищені майже в три рази.

В загальну суму закладено відсоток (відкат), який готівкою повертається посадовим особам Дніпровської міської ради», – йдеться в ухвалі суду.

60 миллионов гривен заплочены «СК «Стройинвест», хотя на месте стадиона – голый пустырь

Слідчий просив продовжити термін досудового слідства на тій підставі, що наразі планується призначення комплексної судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи.