У Дніпрі пікетували будинок «проросійського союзника» блоку ОПЗЖ,

У партії «Національний корпус» повідомили про підготовку «силового блоку» з тітушками на базі дніпропетровської організації «Опозиційної платформи – За життя». 16 липня активісти політсили провели пікет біля будинку керівника обласної організації ОПЗЖ Геннадія Гуфмана.

Відео партійці опублікували на своєму YouTube-каналі. Вони заявили, що причина протестів – презентація так званого силового блоку ОПЗЖ, яку минулого тижня у Дніпрі провели Гуфман спільно з однопартійцем, нардепом Іллею Кивою. Раніше Кива заявляв про необхідність силового опору «радикалам і націоналістам».

«За гроші відбирають спортсменів, щоб здійснювати напади на ветеранів війни і патріотів України. Ми пам’ятаємо 2013–2014 роки й не дозволимо, щоб ті події у Дніпрі повторилися», – підкреслили в «Нацкорпусі».

Активісти партії звинуватили Гуфмана в поширенні у Дніпрі проросійської пропаганди й запросили Киву у Дніпро разом «із відібраними спортсменами».

2019 році Гуфман балотувався до парламенту від 26 округу у Дніпрі, але в Раду не пройшов. До цього двічі був депутатом Дніпропетровської міської ради у складі «Партії регіонів».

“Нацкорпус” пікетував будинок представника ОПЗЖ у Дніпропетровській області Гуфмана / ГОРДОН

 

 

 

 

 

 

 

джерело