На Дніпропетровщині затримали озброєну банду

Учасники організованої злочинної групи протягом декількох років займалися розбійними нападами, збутом наркотиків, залякуванням та катуванням людей. Частину учасників членів банди затримано, їм повідомлено про підозри та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

                 Як повідомив 17 липня сайт МВС, банда складалася щонайменше з 10 осіб віком від 22 до 45 років. Всі вони раніше судимі за вчинення аналогічних злочинів, один із вже затриманої частини банди знаходився в міжнародному розшуку. Серед затриманих і лідер угруповання, 45-річний місцевий мешканець, за наведеною інформацією — людина з великим кримінальним досвідом.

              За словами голови Нацполіції Ігоря Клименка, встановлено їх затриманих до скоєння низки злочинів на території області, в тому числі  пов’язаних із викраденням людей та вимаганням. Проводяться обшуки. Вилучено понад 30 одиниць, зброї, гранати, міни, тротилові шашки, майже п’ять тисяч набоїв.

Голова Нацполіції зауважив, що нині встановлюються особи, які також можуть бути причетні до злочинної діяльності банди:

              Затриманим членам групи вже повідомлено про підозру за двома статтями кримінального кодексу України: катування та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами. Трьом із них суд вже обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, ще двом запобіжні заходи будуть обиратися сьогодні.

                    За Кримінальним кодексом України, за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 127 (Катування) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі. Поліція припускає, що можуть бути встановлені нові факти вчинення злочинів цими особами, яке потребуватиме правової оцінки згідно інших статей.