«Чужої біди не буває» Новомосковці допомогли жителям Прикарпаття

На Прикарпаття привезли вантаж благодійної допомоги від жителів Новомосковська Дніпропетровської області.

«Чужої біди не буває», – з таким закликом Новомосковський міський голова Віктор Літвіщенко звернувся до жителів міста з прохання допомогти у зборі коштів на придбання обладнання для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у гірських районах Прикарпаття.

На його звернення відгукнулися небайдужі жителі міста та спільними зусиллями закупили для постраждалих районів Івано-Франківщини бензопили, генератори та водяні помпи.

Сьогодні придбаний вантаж до Івано-Франківська привезли представники відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Зустріла благодійників перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

«Нам надзвичайно приємно, що жителі Новомосковська відгукнулися на заклик про допомогу та придбали для прикарпатців, котрі постраждали від повені, необхідне обладнання, – наголосила Марія Савка. – Ваша підтримка є дуже потрібною  для жителів гірських районів, адже негода завдала їм чималих збитків. Тож, хочу висловити подяку Новомосковському міському голові та жителям міста за надане технічне обладнання, за те, що не залишились осторонь нашої біди».

За словами Марії Савки, вже сьогодні допомога буде відправлена у постраждалі райони Прикарпаття.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

джерело