Водії в шоці! «Сьогодні Слуги разом з ОПЗЖ, Довірою, Батьківщиною проголосували за законопроект №2695, який надзвичайно розширює права поліції.

«Сьогодні Слуги разом з ОПЗЖ, Довірою, Батьківщиною проголосували в першому читанні за законопроект №2695, який надзвичайно розширює права поліції.

Під цинічним прикриттям смерті цілої родини в неділю в страшному ДТП і начебто боротьбою з п’яним керуванням нам пхають:

1. Можливість зупиняти машину без підстав
2. Огляд без понятих (читай обшуки бардачку, багажнику… так це так і прописано в законопроекті). Чи не підкинуть вам в бардачок наркоту, щоб «заробити» на вас грошенят, гарантувати тепер ніхто не зможе
3. Тепер вам треба буде віддавати документи і виходити з машини
4. Пам’ятаєте гаїшників, які в кущах сиділи з радарами? Вітаю, тепер це повертається. Знаків про радар і будь-яких маячків вже не треба

І головне, щоб відчути цинізм і брехні про боротьбу з пяними водіями – цей законопроект навіть не підвищує штраф!!! за п’яне керування авто. Кажуть буде 10 днів адмін арешту. Нагадаю вам, що той вбивця, який в неділю вбив на своєму мерседесі цілу сім‘ю – мав і адмін арешти, і багато чого іншого – але відкупився.

Подякуйте всім тим, хто голосував за цей треш і повернення «шо хочу то і роблю, бо я тут главний» на дороги України».

 

 

 

 

 

 

Олександра Устінова