КП «Муніципальна варта» заблокувало роботу кафе в Дніпрі (ВІДЕО)

13 липня невідомі, не надавши жодних документів, встановили бетонні блоки з написом «Власність Дніпровського міськради», перекривши вхід в кафе по проспекту Слобожанський, 18. Робота кафе призупинена на невизначений термін.

Про це голова Громадської організації «Неурядова медійно-адвокаційна група» Іван Красіков розказав на своїй сторінці в Facebook.

На відео видно, що в процесі блокування закладу брали участь робітники  КП «Муніципальна варта» і, схоже, інших комунальних підприємств Дніпровського міськради. Вони відмовилися представитися, не показали жодних документів, що засвідчують особу, а також документів, на підставі яких проводиться блокування.

На місце було викликано поліцію, співробітники якої опитали орендарів кафе.

 

 

Блокування невідомими за участю «Муніципальної варти» магазинів і кафе під гаслом «боротьби з наливайками» проводиться останні два роки і на сьогодні, фактично, є частиною передвиборчої кампанії Бориса Філатова і його партії «Пропозиція», – яка проводиться за рахунок бюджету Дніпра силами комунальних підприємств.

В даний час за фактами незаконного блокування діяльності суб’єктів господарювання Національною поліцією розслідуються кримінальні провадження.