Міський голова Новомосковська відвідав колектив «Новомосковськ водоканал», та висловив слова подяки за їх працю “ВІДЕО”

 Міський Голова Віктор Літвіщенко зустрівся з колективом комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».

Очільник міста висловив слова вдячності керівнику та працівникам підприємства, які з 22 на 23 червня 2020 року приймали участь у ліквідації серйозної аварії на головному водогоні (м. Підгороднє в районі вул. Жовтневої), який постачає воду у місто Новомосковськ, селище Меліоративне та село Орлівщина.

Так, міський Голова зазначив, що для нього комунальні підприємства завжди були і будуть головними, оскільки на них тримається наше місто і міське господарство. Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до конкретної людини, як житлово-комунальна. Тому ті люди, які присвятили своє життя роботі в даній галузі не можуть бути забуті міською владою.

«Я висловлюю вам слова великої вдячності від себе особисто та всіх мешканців Новомосковська за небайдуже ставлення до рідного міста та бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над головою, благополуччя та злагоди. Нехай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок», — зауважив керівник міста.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, оперативне виконання аварійно – ремонтних робіт по ліквідації аварії на водогоні та своєчасне відновлення водопостачання міста, професіонали своєї справи були нагороджені подяками міського Голови.

 

 

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и на улице

 

 

На изображении может находиться: 3 человека, на улице

 

 

 

 

Також міський Голова ознайомився з побутом на робочому місті робітників комунального підприємства. 

Де для кожного робітника є особиста шафа для переодягання, душові кабіни, холодильник, СВЧ та інше.