Заступник мера Дніпра з медицини заробив понад чверть мільйона гривень за п’ять місяців

Заступник мера Дніпра з медицини заробив понад чверть мільйона гривень за п’ять місяців

Андрій Бабський за січень-травень 2020 року заробив 273 тисячі гривень.

Заступник міського голови Дніпра з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради за період з січня по травень 2020 року отримав 273 тисячі гривень заробітної платні.

Найбільшу заробітну платню Бабський отримав за січень – 93,3 тисячі гривень. Посадовий оклад чиновника склав 10,6 тисяч гривень. Крім того, Бабський отримав солідну матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань – майже 50 тисяч гривень, ще майже 13 тисяч гривень – як допомогу на оздоровлення. Понад 6 тисяч гривень заступник Філатова отримав за високі досягнення у роботі.

У лютому заступник Бориса Філатова отримав удвічі менше – 43,3 тисячі гривень. Що цікаво, щомісячна премія Андрія Бабського (понад 16 тисяч гривень) майже у два рази більша, за його посадовий оклад (9,6 тисяч гривень). Ще майже шість тисяч гривень директор департаменту охорони здоров’я населення отримав за високі досягнення у роботі.

У березні заробітна платня Андрія Бабського склала майже 45 тисяч гривень. Посадовий оклад чиновника збільшився з 9,6 до 12,8 тисяч гривень. Зросла і надбавка за ранг – з 487 до 650 гривень. Майже на 500 гривень збільшилася надбавка за вислугу років, на 2 тисячі – надбавка за високі досягнення у роботі. Щомісячна премія також збільшилася – з 16,2 до 21,8 тисяч гривень.

У квітні Андрій Бабський отримав ту саму зарплату, що й за березень. Розмір премій та надбавок також не змінився.

Розмір заробітної платні Андрія Бабського у травні збільшився на 2 тисячі гривень за рахунок підвищення щомісячної премії.

 

 

 

 

 

джерело