За яку ціну Дніпровські судді віддають ТОВ”СТРОЙІНВЕСТ” вилучені документи, які підтверджують злочинну діяльність фігурантів, та їх майно

Повернення документів, які підтверджують злочинну діяльність, та/або майна фігуранту злочинної діяльності – такі питання у вівторок, 30 червня, буде розглядати колегія Дніпровського апеляційного суду.

Склад колегії – головуючий суддя Кондаков Геннадій Вікторович, судді Кононенко Олена Миколаївна та Мудрецький Роман Володимирович.

Номера справ: № 201/5621/20 та № 201/5623/20.

Три судові засідання призначені на 11:50, 12:00 та 12:20 30 червня 2020 року.

Про це «Лица» дізналися з даних порталу «Судова влада України».

 

Скрин даних порталу «Судова влада України»

 

Нагадаємо, 12 червня Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області проведено ряд обшуків в офісах товариства з обмеженою відповідальністю, комунального підприємства та департаменту Дніпровської міської ради, за місцем мешкання директорів та бухгалтерів вказаних підприємств, а також засновника підрядної організації.

Кримінальне провадження розпочато за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реконструкцію спорткомплексу у Дніпрі, – єдиного на лівобережжі міста Дніпра стадіону – стадіону ім. Петра Лайка по вул. Універсальній, 18-А.

«Вилучено документи, які підтверджують злочинну діяльність фігурантів, та їх майно», – повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

Стадіон Лайка будує ТОВ «СК «Стройінвест» третій рік. Засновник цієї підрядної організації – Островський Денис Миколайович.

У 2016-2017 рр., за даними аналітична платформа YouControl, він був директором та засновником ТОВ «Біг Сіті Груп» (код 37451739). Воно наразі належить ТОВ «ОДМ БАУ І ІНВЕСТІШНС ГМБХ» з австрійського Відня, але кінцевим бенефіціарним власником залишається Островський.

«Біг Сіті Груп» з 01 січня цього року почало прибирати вулиці Індустріального району м. Дніпро, а договір, – про утримання доріг району в зимовий період, на суму 192.497,77 грн, – на ці послуги з ним уклали 11 лютого. Термін дії – до 31 грудня 2020 р.

На порталі «Судової влади України» вказаны сторони судових засідань. Крім прокурорів та захисника:

«Інша особа: Островський Денис Миколайович, інша особа: ТОВ «Біг Сіті Груп».

 

 

 

У першій інстанції ці дві судові справи 15 червня розглянув суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Мельниченко Сергій Петрович. Він відомий лояльним відношенням до злочинців, а також – видаленням документів зі справ.

Будь-які документи, видані суддею Мельниченко по справах № 201/5621/20 та № 201/5623/20, у Єдиному держреєстрі судових рішень – відсутні.

 

 

 

 

источник