У Новомосковську відбувся Всеукраїнський турнір з баскетболу «Кубок міського Голови» серед чоловічих команд.(ВІДЕО)

Упродовж 18-20 червня з метою популяризації баскетболу, зміцнення дружніх зв’язків серед спортсменів інших міст та комплектування збірних команд у спортивній залі ДЮСШ міста Новомосковська відбувся Всеукраїнський турнір з баскетболу «Кубок міського Голови» серед чоловічих команд. У змаганнях брали участь 4 команди з різних міст України (Одеси, Запоріжжя, Дніпра та господарі турніру БК «Новомосковськ»).

Організаторами турніру є відділ з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Новомосковської міської ради при підтримці міського Голови Віктора Літвіщенка та міська федерація баскетболу.

Минулого року вперше в історії міста був створений Баскетбольний клуб “Новомосковськ”, який прийняв участь у змаганнях “Вища Ліга” чемпіонату України. Але, на жаль, чемпіонат був достроково завершений через пандемію коронавірусу.

Тренер БК «Новомосковськ» Кобець Ігор Васильович має звання заслуженого тренера України. Баскетболісти Новомосковська виступають в багатьох аматорських і професійних клубах України та за кордоном. Вихованець місцевої спортивної школи Кобець Олександр у складі національної збірної команди України став бронзовим призером чемпіонату Європи з баскетболу 3х3.

Результати змагань:
І місце – «Інваспорт-ДЮСШ» (Дніпро)
ІІ місце – БК «Новомосковськ»
ІІІ місце – збірна Запоріжжя
ІV місце – збірна Одеси.