У Новомосковську під головуванням міського Голови відбулася виїздна робоча нарада

18 червня 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка відбулася щотижнева оперативна нарада із заступниками міського Голови, керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міськвиконкому. Присутні зібралися в парку культури та відпочинку ім. Сучкова (вул. Паланочна, 22а).

Були розглянуті питання благоустрою та наведення порядку на території міста, своєчасного покосу трави та бур’яну на узбіччях доріг та біля прилеглої території об’єктів торгівлі та надання послуг.

Під час наради особлива увага була зосереджена на перевірці підготовки пляжу до літнього сезону. Так, місцем масового відпочинку людей визначено центральний пляж, розташований у парку імені Сучкова.

Очільник міста разом з відповідальними керівниками перевірив стан виконання доручень щодо приведення до належного стану роздягалень та пляжного приладдя, вчасного скошування трави та прибирання території пляжу від сміття, приведення туалету та території навколо нього до належного стану, наявність позначених буйками меж для купання, фарбування волейбольного майданчику та інше.

За результатами оперативної наради очільником міста були надані відповідні доручення.