В Новомосковске реализованы проекты “Бюджет участия” за счет городского бюджета (ВИДЕО)

У Новомосковську за рахунок місцевого бюджету, та завдяки підтримки влади міста, було реалізовано 11 проектів. Представляємо до вашої уваги перші два проекти.

Проект-переможець «Бюджету участі» Спортивний майданчик на ЗЗСО№ 16» реалізовано!!!В голосуванні проект посів 10 місце та набрав 121 голос. Вартість проекту – 88595,00грн. Наявність такого спортивного майданчика забезпечить фізичний розвиток молоді всього мікрорайону, адже в окрузі не було жодного такого спортивного майданчика, навіть на подвір’ї школи. Дякуємо автору проекту Нортенко Євгенії. Величезна подяка всім хто долучився до реалізації цього проекта!!!

 

 

 

 

 

Проект-переможець «Бюджету участі» «Сучасна Лаундж — зона у фойє школи № 15». Для діток значно покращені умови проведення дозвілля!!! Перерва – невід’ємна частина навчально-виховного процесу в школі. «Лаундж — зона» – це зона відпочинку в коридорі школи, яка облаштована сучасними комфортними диванними модулями та безкаркасними кріслами, на яких можна зручно розташуватися.

          Подібні осередки створюватимуть позитивну атмосферу емоційного розвантаження дітей під час перерв та спонукатимуть учасників освітнього процесу відволіктися від надмірного занурення у віртуальний світ гаджетів. Натомість, за допомогою розташованих у лаунж-зоні численних букк-росингів (книжкові полиці, де учні можуть взяти будь-яку книгу) – прищеплювати любов до читання та повагу до книг. У 19 класах школи навчається загалом 546 учнів. З урахуванням того, що в закладі навчається 25 учнів з особливими освітніми потребами, сучасна лаунж-зона є ідеальним середовищем, де можна спілкуючись – краще соціалізуватися, розвантажитися під час перерви, пограти в ігри, тощо. В голосуванні проект посів 2 місце та набрав 504 голоси. Вартість проекту – 93444,00грн. Дякуємо автору проекту Дудці Аліні! Величезна подяка всім хто долучився до реалізації цього проекта! Разом зможемо більше!

 

 

 

 

 

 

 

 

Зробимо Новомосковськ кращим!