Борис Філатов хоче вдруге стати міським головою Дніпра

«Я йду на вибори, і сподіваюся, що мої земляки нададуть мені мандат довіри». Міський голова Дніпра Філатов Борис Альбертович заявив, що знов балотуватиметься на цю посаду.

Про це він розказав в ексклюзивному інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Я це підтверджую. І в принципі я ніколи не заперечував цього. Я хочу закінчити те, що розпочав. Я йду на вибори, і сподіваюся, що мої земляки нададуть мені мандат довіри на другу каденцію, тому я дійсно йду. У мене є для цього шанси, і це показує не тільки моє внутрішнє світосприйняття, але зокрема й соціологія», – заявив Філатов.

Серед іншого, він сказав, що встановлювати карантинні обмежувальні заходи повинні органи місцевого самоврядування у кожній окремій територіальній громаді.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня цього року.

На попередніх місцевих виборах у першому турі у жовтні-2015 теперішній очільник міста набрав 35,8% голосів виборців, його випередив Олександр Вілкул – 37,9%. Але у другому турі Борис Філатов отримав 52,5% голосів виборців, а його опонент – 44,9%.

За данними Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту, яке було проведено у період з 25 січня по 17 лютого 2020 року (до початку карантину – ред.), 77% респондентів заявили, що проблема корупції на рівні міської влади для Дніпра є суттєвою, ще 7% – що це – дещо проблема, при цьому 2% проблему корупції на рівні міської влади в Дніпрі визначили як неважливу, 1% – не бачать цієї проблеми взагалі, 13% – не надали відповіді.

Борис Філатов останній рік постійно продукує недостовірну інформацію. Раніше цього року він заявив, що:

* булки, які виробляє «Оппозиційний блок – За життя» в Дніпрі розвозить у т.ч. «Правий сектор»;
* тим, хто розповсюджує панічні фейки, загрожуватиме конфіскація майна в Дніпрі;
* для громадських і релігійних організацій, котрі функціонують у Дніпрі, переглянуть цифри у платіжках за теплопостачання, та т.ін.