З онлайн-школи діти відправляться зразу на канікули

Цьогоріч через карантин навчальний рік у школах Дніпропетровщини завершиться дистанційно. Останні заняття пройдуть 29 травня в онлайн-режимі.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА з посиланням на інформацію департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Із початку карантину освітній процес в Україні суттєво змінився. Усі школи перейшли на віддалений режим роботи. У цьому навчальному році учні вже не повернуться за шкільні парти – заняття проходитимуть дистанційно до 29 травня, – розповіли у департаменті. – Також МОН рекомендував не проводити останні дзвоники та випускні вечори».

Цьогоріч оцінку за семестр школярам виставлятимуть дистанційно на підставі поточного або тематичного оцінювання. Річну оцінку – з урахуванням результатів оцінювань за перший та другий семестри.

Державну підсумкову атестацію для учнів 4-х та 9-х класів – скасували.

Завершити оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень й табелів школи мають до 15 червня. Випускникам 9-х класів їх видаватимуть тільки за дотримання усіх протиепідеміологічних вимог. Учням 1-8 та 10-х класів, які не планують змінювати заклад освіти, у МОН радять надіслати копії документів електронною поштою. З подальшим врученням оригіналів у вересні. Випускники ж 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ЗНО.

Більше – за цим посиланням.