Новомосковська міська лікарня отримала партію гуманітарної допомоги(ВІДЕО)

Новомосковська міська лікарня, яка визначена як одна з 19 госпітальних баз регіону для лікування пацієнтів з коронавірусом отримала партію гуманітарної допомоги від компанії «Інтерпайп», Благодійного фонду «Відродження регіону» та ТОВ «Південтрансбудкомплект».

30 квітня в лікарню доставили засоби індивідуального захисту (біозахисні костюми, ізоляційні халати, респіратори, медичні маски), а також бактерицидні рециркулятори та випромінювачі, новий електрокардіограф, безконтактні термометри, інгалятори, контейнери для гострих предметів.

Перевірити якість переданих матеріалів та оглянути опорну лікарню завітав губернатор Дніпропетровськоі області Олександр Бондаренко.

 

 

Він подякував соціально відповідальному бізнесу за надану допомогу, яка вкрай необхідна сьогодні медичним працівникам.

Очільника області супроводжували міський Голова Віктор Літвіщенко, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова, головний лікар Наталія Сіренко, які продемонстрували гостям оновлену матеріальну базу лікарні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гості  оглянули приймальне відділення з новим сучасним діагностичним обладнанням (апарати для рентгенологічного та ендоскопічного досліджень, УЗД). Все – для первинного обстеження пацієнтів, які потрапляють до клініки.

На сьогодні Центральна міська лікарня забезпечена необхідними засобами та готова до можливого прийому хворих з гострими респіраторними захворюваннями.