У Новомосковську роботи із благоустрою міста продовжуються, незважаючи на карантин(ВІДЕО)

Усі події, які останнім часом відбуваються на рівні держави, вносять свої корективи у діяльність міської ради. Це стосується публічних заходів, проведення прийомів, зустрічей із громадянами. Усе це на час карантину заборонено.

З іншого боку, максимальна увага наразі приділяється питанням життєдіяльності та благоустрою міста. Дороги, двори вулиці та освітлення — це обличчя кожного населеного пункту, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити новомосковцям комфортне проживання у рідному місті.

Сьогодні, незважаючи на карантинні обмеження, комунальні підприємства активно готуються до весни. Проводяться роботи з прибирання та вивезення сміття, чистки та фарбування бордюрів, обрізки дерев та кущів, озеленення та приведення клумб, зелених зон і квітників до належного вигляду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпочаті роботи по благоустрою найулюбленішого місця відпочинку новомосковців — парку культури та відпочинку імені Сучкова (замінені плити, прибрана яма, ведуться роботи по відновленню забору та центрального входу в парк).

Створена мережа освітлення на вулицях Гетьманській та Сучкова. Відновлено освітлення пішохідного переходу та стели «Новомосковськ» при в’їзді в місто, проведена заміна ламп, проводки та ремонт світильників на набережній та пішохідному мосту через річку Самару.

Роботи з благоустрою дістаються також до більш відділених вулиць нашого міста. Проведено вирівнювання дорожнього покриття по вулицям Привокзальній, Павлоградській, Новоселівській, Шевській, провулку Річковому та інших.

Наразі реалізовується проект щодо реконструкції пам’ятної дошки «Гордість міста» з прилеглою територією. Найближчим часом новомосковці зможуть побачити оновлену композицію з іменами і прізвищами тих, хто досяг високих результатів у різних сферах життєдіяльності.

Отже, незважаючи на всі складнощі життя в місті продовжується.