Новомосковська чиновниця -під контролем

Всеукраїнський рух проти політичної корупції “ПІД КОНТРОЛЕМ” взяв на облік новомосковську чиновницю – корупціонерку Тихонову Ольгу Сергіївну.

Бувши начальником управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Тихонова Ольга Сергіївна підписала 12.01.2018 року договір на постачання м’яса з ТОВ «Наше майбутнє» на загальну суму 1532366 грн. Станом на 10.07.2018 року було укладено 7 додаткових угод про збільшення ціни без належного доведення коливання ціни на ринку.

Тихонова ОльгаСергіївна.

 

В Новомосковске, секретарь горсовета и депутаты от БПП,Опоблока и ...

 

 

У Новомосковську влаштували свято для людей з особливими потребами ...

 

 

 

 

 

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-04-002397-c

Таким чином, посадовець Тихонова Ольга Сергіївна порушила: ст.ст. 2, 3, 36 ЗУ «Про публічні закупівлі», ст. 191 КК України «Розтрата майна», ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем».

Передбачена відповідальність за такий злочин: адміністративний штраф, або позбавлення волі. Але чоловік Ольги Сергіївни Тихонової – Тихонов Микита Сергійович працює прокурором у Новомосковської міжрайонній прокуратурі, й мабуть, він особисто прикривав та прикриває беззаконня збоку своєї дружини Ольги Сергіївни, а як ще можна пояснити той факт, що вона, постійно порушуючи чинне законодавство України, ще ні разу не була притягнута до відповідальності.

Наданий час Ольга Сергіївна Тихонова працює заступником міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери, її чоловік Микита Сергійович Тихонов продовжує працювати в Новомосковський міжрайонній прокуратурі, попри те, що його дружина порушує законодавство України.